کد:
بنرها
موضوعات
 • بندرترکمن نیوز
 • آسیب شناسی
 • مطالبه گری
 • سیاسی - اجتماعی -اقتصادی
 • استان
 • انتخابات
درباره ما
امام خامنه ای(حفظه الله تعالی): {باید} هر مظلومى احساس كند كه میتواند خود را به ساحل امن قوه‌ى قضائیه برساند و جلوى ظلم گرفته شود. این لازم است. 1392/04/05 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - بسیجی عدالت طلب است. عدالت طلبی فقط این نیست که انسان شعار عدالت طلبی بدهد؛نه، باید این را واقعا بخواهد. عدالت طلبی به این نیست که انسان رودرروی کسی بایستد وبگوید تو عدالت طلب نیستی؛ نه این ساز وکار دارد. باید جامعه به نقطه ای برسد که سیاست های عدالت طلبانه در آن طراحی شود و دستگاه اجرایی طوری باشد که سیاست های عدالت طلبانه فرصت عملیاتی شدن واجرایی شدن پیدا کند؛ والا خیلی سیاست های عدالت طلبانه هم مطرح می شود؛ اما ساز وکار، آدم ها، مهره ها، قلم به دست ها وامضاء کننده ها یا علاقه ندارند، یا اعتقاد ندارند، یا همت ندارند، یا حال وحوصله ندارند، یا از همان قبیل "برو بابا دلت خوشه" است؛ لذا کارها متوقف ولنگ می ماند؛ بنابراین آن جاها را باید اصلاح کرد. برای رسیدن به هر آرزوی بزرگ وهر هدف والایی،ساز وکاری وجود دارد؛ این ساز وکار را باید جوان هوشمند فرزانه دانشجو پیدا کند. قاموس عدالت ص 495 -5 تیرماه 84 - - - - - - - - - - - - - - - - - - « مردم باید رفتار مسئولان ، دولتمردان، برگزیدگان و كسانى را كه در جامعه اثرگذار هستند، زیر نظر داشته باشند. خطاست اگر خیال كنیم كه ما مسئولیت را به دست كسانى سپرده‌ایم و آنها مسئولند؛ پس برویم مشغول كار و زندگى خودمان باشیم و به كار آنها كارى نداشته باشیم؛ نخیر، اگر این‌طور شد، ملت ضرر خواهد كرد؛ اگر غفلت واقع شد، حوادث غلبه خواهد كرد.» 19/10/79 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - امروز مهم ترین حرف نظام اسلامی عدالت است. «امروز ما می خواهیم اجرا شود.» همه تلاش ها و مجاهدت ها برای این است که در جامعه عدالت تامین شود؛ که اگر عدالت تامین شد، حقوق انسان وکرامت بشری هم تامین می شود وانسان ها به حقوق و آزادی خود هم میرسند؛ بنابراین عدالت، محور همه چیز است. 23/8/82 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - «امر به معروف و نهى از منكر حوزه‌ هاى گوناگونى دارد كه بازمهم ترینش حوزه مسئولان است؛ یعنى شما(مردم) باید ما (مسئولین) را به معروف امر و از منكر نهى كنید. مردم باید از مسئولان، كارِ خوب را بخواهند؛ آن هم نه به صورت خواهش و تقاضا، بلكه باید از آنها بخواهند. این مهم ترین حوزه است.» 25/9/79 --------------------------------------------------------------------------- «ما می خواهیم ظلم در جامعه نباشد.» این جمله کوتاه، آرمانی بزرگ است که بارها و با بیان های مختلف از سوی ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای حفظه الله تعالی مطرح شده است و ما باید تمام توان و تلاشمان را برای تحقق و برزمین نماندن آن به کار گیریم. ما برای "یاری ولایت" و "مبارزه با ظلم و فساد" قیام کرده ایم. ما بنا داریم در حد توان خود از مظلومان عالم دفاع کنیم. ما می خواهیم به مدد خدای متعال، تحت پرچم ولایت مطلقه فقیه، امام زمانمان آن نجات بخش عالم و عدالت گستر نهایی را یاری کنیم. ان شاء الله ومن الله التوفیق. خدایا! ما را در این راه نورانی که آن را آگاهانه وعاشقانه برگزیده ایم و به دشواری ها و خطرهای آن کاملا واقفیم، یاری فرما. ---------------- مدیریت سایت - 09390551515
 • تماس با ما
 •   آدرس جدید پایگاه عدالت خواهان گلستان
  کشتارگاه صنعتی که سلامتی مردم و محیط زیست را تهدید می کند + تصاویر

  مشکل دفع فاضلاب فقط به مناطق شهری مربوط نمی شود و این معضل برای خیلی از کارخانجات و اماکن صنعتی وجود دارد که با راهکار های مناسب باید فاضلاب ها و پسماندهای صنعتی خود را دفع نمایند تا این قبیل فاضلاب ها به محیط زیست آسیب نرسانند .

   DSC03173

  اگر این دست از فاضلاب ها و ضایعات کنترل نشود اثرات بسیار مخرب و غیر قابل جبرانی را بر جای خواهد گذاشت این آلودگی ها از راههای مختلفی در محیط پراکنده و پخش می شوند.

   DSC03169

  زمین هایی که به دلایل مختلف از طریق صنایع آلوده می شوند، پس از مدتی به محل های غیر قابل سکونت یا غیر قابل استفاده تبدیل می گردند که این امر خطرات بسیار جدی را برای سلامت و بهداشت انسان ها به دنبال خواهد داشت.

   

   DSC03184

   یکی از معضلاتی که  مردم روستا های اطراف " کشتار گاه صنعتی مرغ پیگیر " را تهدید می کند در وحله اول آلودگی هوای روستا در پی پخت پسماند کشتارگاه جهت تهیه خوراک استخرهای پرورش ماهی این شرکت  است که اعتراض اهالی را به همراه داشته است که حداقل این کشتارگاه جلوی انتشار این آلودگی ( ناشی از پخت فضولات باقیمانده از کشتار طیور ) را بگیرد .

   

   این شرکت زمینهای همجوار را با قیمت بالا به عنوان احداث باغ از اهالی خریداری نموده اما در کمال تعجب مشاهده شد که در این زمینها گود برداری صورت گرفت و 3 استخر7500 متری جهت انتقال خونابه های این شرکت احداث شده  که درست در چند صد متری منابع آب زیر زمینی و چاه عمیق مجتمع آب شرب منطقه که بیش از پنج روستای ( زراع محله ، ایلوار ، گرجی محله ، مفید آباد ، چهارده و...) از آن تامین می شود.

   

  این مسئله با بی توجهی مسئولین این شرکت به احتمال ایجاد آلودگی سفره های آب زیر زمینی تامین آب شرب اهالی این روستا ها جمعیتی بالغ بر 6 هزار نفر را تهدید می کند .

   

  این آلودگی ها در دراز مدت باعث بروز بیماری های متعددی در بین اهالی این روستا ها خواهد شد . شاید این آلودگی در ذخایر مجتمع آبرسانی بعلت افزودن مواد ضد عفونی کننده همچون کلر و... تا حدودی اثر این ضایعات را کم کند اما این ضایعات و آلودگی های  اثر خود را خواهد گذاشت.

   

  با توجه به وجود بافت های قدیمی و چاهای سنتی در منازل اهالی و استفاده  از آب این چاه ها جهت مصارفی همچون آبرسانی به سبزیجات ، دام و طیور و حتی برخی موارد مصارف خانگی آشامیدنی و استحمام و ...  این قبیل آلودگی ها برای اهالی مشکل ساز خواهد شد .

   

  به واسطه 3 شیفت کاری در این کشتارگاه ، روزانه میزان زیادی از خونابه و ضایعات وارد این استخرهای فاقد تجهیزات ضد عفونی کننده و رفع آلودگی می شود.

   

  در پایان از مسئولین در خواست می شود با توجه به اهمیت این موضوع از شرکت خواسته شود تا در بحث انتقال خونابه ها از این مکان تدبیری اتخاذ یا تجهیزات رفع آلودگی تهیه و استفاده نماید./ 'گلستان ما

  DSC03162

  DSC03167

  DSC03182

     برچسب ها : آیا کسی پیگیر کار شرکت پیگیر است !؟، شرکت مرغ پیگیر، شرکت پیگیر، ضایعات، فاضلاب، محیط زیست، پیگیر، چاه آب، کشتار گاه صنعتی، کشتار گاه صنعتی مرغ پیگیر، کشتارگاه صنعتی که سلامتی مردم و محیط زیست را تهدید می کند، گرگان، بندرترکمن خون دل،,

  نویسنده : جانبازمحمد خادملو
  تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1392
  خبرهای فوری سیاسی
  خبرهای فوری حوادث